schwarzenbeck

WÄ…tki

destiny23 Come with me ...

Temat: Bayern Monachium Aktualności
...wygrany mecz otrzymywano 2 pkt.). Drużyna FCB oprócz Mistrzostwa zdobyła jeszcze (w wygranym 2:1 meczu przeciwko 1 FC Koeln) Puchar Niemiec. Trenerem w tym zwycięskim sezonie był Udo Lattek. W następnych latach Bayern zdobył kolejne 2 trofea mistrza Niemiec oraz, co najważniejsze, wygrał Puchar Europy Mistrzów Krajowych. Po przebyciu długiej drogi Monachijczycy spotkali w finale Atletico Madrid. Wtedy w ostatnich minutach meczu "Katsche" Schwarzenbeck wyrównał wynik na 1:1, zapewniając Bayernowi drugą szansę w meczu rewanżowym, w Brukseli, gdzie FCB wygrał 4:0 (po dwie bramki strzelili Uli Hoeness i Gerd MĂźller). W tym samym roku (1974) niemiecka reprezentacja wygrała 2:1 z Holandią finał MŚ. W składzie było aż sześciu Bawarczyków (Maier, Beckenbauer,
Źródło: sportbb.pl/viewtopic.php?t=2889

Temat: Jakich zespolow oprócz LFC jesteś fanem?
...zupeÂłnie inaczej zbalansowany niÂż dziÂś i ograĂŚ Magyarów lub Walonów (4-0 w dwumeczu !) to byÂło nie lada wyzwanie. Po odprawieniu Barcelony pojechali na finaÂł do ParyÂża. Dopiero tam musieli uznaĂŚ wyÂższo¶ĂŚ przeciwnika ale trafili na prawdopodobnie najsilniejszÂą klubowÂą paczkĂż w historii Pucharu Mistrzów - Bayern Monachium. KaÂżdemu kto nie jest kompletnym piÂłkarskim ignorantem nazwiska Beckenbauer, Maier, Schwarzenbeck, Hoeness, MĂźller mówiÂą wszystko. A to byÂło "Âśrodkowe" z trzech wygrywanych [u:a138499a27]pod rzÂąd[/u:a138499a27] Pucharów Europy przez monachijczyków. Byli w apogeum formy. DruÂżyna Dona Reviego po prostu miaÂła ogromnego pecha, Âże wÂłaÂśnie wtedy przypadÂły ich "zÂłote lata" ale z Bawarczykami w ówczesnych czasach wygraĂŚ siĂż po prostu nie daÂło. Niestety wtedy...
Źródło: lfc.pl/forum/viewtopic.php?t=140

Temat: Atletico budzi Neptuna
...pewnie czegoś przeciwnego. Każdy kibic Atletico jest w skrytości ducha fatalistą. "Jeśli coś może się nie udać, to na pewno nie uda się właśnie nam". Tak jak jedyny finał Pucharu Europy z 1974 roku. 15 maja na Heysel w Brukseli Atletico prowadziło z Bayernem 1-0. Bramkę w 114. minucie zdobył Luis Aragones - ten sam, który dwa lata temu, jako trener doprowadził Hiszpanię do mistrzostwa Europy. W ostatnich sekundach dogrywki Hans-Georg Schwarzenbeck złamał jednak serca fanów Atletico. W powtórzonym finale Hiszpanie przegrali gładko 0-4. Neptun, pod którym kibice Atletico świętują sukcesy klubu, spał jak kamień przez 14 lat. W 1996 roku czerwono-biali zdobyli ostatnie trofea - mistrzostwo i Puchar Hiszpanii. Wczoraj fani wreszcie go "obudzili" stąd wziął się poetycki tytuł w dzienniku "El Pais". Żeby zrozumieć tę radość, trzeba na chwilę...
Źródło: chelseafc.com.pl/forum/viewtopic.php?t=796